Radnički Niš i Metalac remizirali u odloženom meču Superlige zbog stomačnog virusa

Na kraju domaćini mogu da budu zadovoljniji bodom, jer su poslednjih 20 minuta igrali sa igračem manje

Printskrin: Youtube/Super liga Srbije

Fudbaleri Radničkog iz Niša i Metalca remizirali su 1:1 u zaostaloj utakmici 10. kola Superlige Srbije, koja je prvobitno odložena zbog velikog broja bolesnih igrača domaće ekipe, koji s u bili zaraženi stomačnim virusom.

Metalac je poveo golom Stefana Cvetkovića u 40, a izjednačio je Miljan Škrbić u 52. minutu.

Radnički je od 69. minuta igrao sa igračem menje, pošto je Vanja Ilić dobio drugi žuti karton.

Radnički posle 11. odigranih utakmica ima 13 bodova i zauzima osmu poziciju na tabeli, dok je Metalac iz 10 mečeva sakupio 12 bodova i trenutno je na 10. mestu.

U narednom kolu Nišlije u nedelju gostuju Vojvodini, dok Metalac takođe u nedelju igra protiv Crvene zvezde na Marakani.