Bomba na Banovom brdu: Milojevićev sin dao gol sezone nakon samo 15 minuta prvenstva?!

Ludnica odmah na početku!

Nova sezona Superlige Srbije je počela - i to na kakav način! Na Banovom brdu smo nakon samo 15. minuta igre videli prelep gol kojim je Voždovac, iako sa 10 igrača, poveo protiv Čukaričkog sa 1:0.

Autor pogotka bio je Nemanja Milojević, sin bivšeg trenera Crvene zvezde Vladana Milojevića.

Milojević je lansirao raketu sa preko 20 metara u 90 stepeni gola Čukaričkog, a golman domaćeg sastava Petrović je samo ulepšao vođstvo gostiju.

Imajući u vidu da Voždovac igra sa igračem manje već od devetog minuta pošto je Stanisavljević isključen posle neumesnih reči upućenih linijskom sudiji.