Ovim golom u 4. minutu je Voždovac šokirao i "naljutio" Zvezdu "na Krovu"

Brzo je usledio i potpuni preokret crveno-belih

Printskrin: Arena Sport

Fudbaleri Voždovca poveli su rano "na Krovu" protiv Crvene zvezde, pošto je već u četvrtom minutu gol za domaćina posle sjajne akcije i centaršuta sa Milojevića sa leve strane, postigao Dragan Stoisavljević.

On je glavom sjajno zahvatio loptu glavom i poslao je iza leđa Milana Borjana, koji je bio nemoćan da spreči pogodak "Zmajeva".

Ipak, taj gol samo je dodatno "dao krila" izabranicima Dejana Stankovića, koji su se "razleteli" po terenu i počeli da napadaju svim silama, a pritisak se isplatio u 30. minutu, kada je Ben glavom postigao gol za 1:1 posle centaršuta Kataija sa leve strane.

Već u 38. minutu viđen je i potpuni preokret, kada je Mirko Ivanić posle centaršuta Gavrića sa desne strane, takođe glavom, plasirao loptu iza leđa golmana Voždovca.

Pogledajte i gol Voždovca koji je "probudio" crveno-bele.