Lalatović hteo da poludi: Spartak izjednačio protiv Voše golom koji bi VAR sigurno poništio

Na usporenom snimku se jasno videlo da lopta nije prešla gol-liniju

Velika borba viđena je u Subotici u duelu Spartaka i Vojvodine u četvrtfinalu Kupa Srbije, gde je Vojvodina povela u 59. minutu, ali je Spartak izvratio već posle tri minuta i preko Šimure izjednačio na 1:1.

Izjednačio je zvanično, jer je sudija Minaković priznao gol Japanca, koji zapravo nije ni postignut, što se jasno videlo na usporenom snimku.

Japanski fudbaler je snažno šutirao sa nekih dvadesetak metara, ali je lopta posle prečke pogodila stativu, a zatim i gol liniju i vratila se u polje. Sudija je pokazao na centar, a to je izazvalo žestoke proteste igrača Vojvodine, kao i trenera Nenada Lalatovića.

Tačno se videlo kako se podigao kreč, što znači da je lopta dodirnula gol liniju i da ona nije prošla celim obimom, što možete videti u videu na početku teksta.