Kako je Markinjos "upropastio" savršenu akciju Barse i sprečio Mesija da preokrene rezultat

Brazilac u 60. minutu majstorski reagovao i sačuvao svoj tim

Printskrin: Streamja

Nije se Lionelu Mesiju dalo da bude heroj Barselone u sredu veče na Parku prinčeva, i tu ne mislimo samo na onaj promašen penal u finišpu prvog poluvremena!

Imao je Argentinac veliku priliku i da u 60. minutu dovede Barselonu u vođstvo od 2:1, što znači da bi gostima ostalo dovoljno vremena da za pola sata možda i dođu do senzacije i stignu 1:4 iz prvog meča - ali ponovo nije uspeo!

Bila je to savršena akcija Barse posle koje je Mesi dobio loptu na pet metara i nema sumnje da usledio pogodak da se kapiten Svetaca Markinjos nije "odnekud stvorio" i spasio Navasa i svoj klub.

Baš zbpog ovog bloka većina francuskih medija su stavili Markinjosa rame uz rame sa Navasom kao igračem utakmice, mada je Kostarikanac meč završio sa devet odbrana.