Superliga: Radnik propustio pobedu u Lučanima, remi Voždovca i Inđije

Zanimljivi dueli u Superligi Srbije

Radnik je osvojio samo bod protiv Mladosti koja je uspela da izjednači rezultat u poslednjim trenucima utakmice - 2:2 (1:1). Milan Makarić napadač Radnika je nastavio sjajnu golgetersku formu, igra sezonu života, pa je zahvaljući njemu i Radnik u gornjoj polovini tabele!

Makarić je postigao jedan gol na gostovanju u Lučanima, ukupno 14. u sezoni, Kos je doveo Lučance u vođstvo u uvodnim sekundama meča, da bi Lukić izjednačio u poslednjim trenucima prvog poluvremena. Greška odbrane u 54. minutu donela je Makariću novi prvenstveni gol, da bi u 91. Šatara postavio 2:2.

Nerešen ishod videli smo i u duelu Voždovca i Inđije (1:1), strelci su bili Gajić i Dimitrov.

Fudbaleri Inđije prekinuli su seriju od pet uzastopnih poraza i danas u utakmici 21. kola Superlige iznenadili Voždovac i osvojili bod 1:1.

Važan trijumf, za beg sa dna, ostvarila je Mačva protiv Metalca 2:1, dok su u Lučanima Mladost i Radnik remizirali 2:2.

Rezultati 21. kola: Voždovac - Inđija 1:1, Mladost - Radnik 2:2, Mačva - Metalac 2:1.

Od 15.30 igraju Radnički Niš - Crvena zvezda.

Petak: TSC - Rad 0:0, Spartak - Bačka 1:0, Napredak - Javor 1:1, Proleter - Zlatibor 2:2, Partizan - Novi Pazar 4:1, Čukarički - Vojvodina 3:3.