Grujić se okitio velikim trofejem, Porto savladao Benfiku i osvojio Superkup Portugala

Grujić, iako je imao lepu minutažu prošlim susreta, tek je u igru ušao u 90 minutu.

Srpski reprezentativac Marko Grujić uspeo je da se domogne veoma cenjenog trofeja pošto je sa ekipom Porta savladao Benfiku sa 2:0 i osvojio Superkup Portugala.

Grujić, iako je imao lepu minutažu u prošlim susreta, tek je u igru ušao u 90 minutu.

Ekipa Porta povela je već u 25. minutu nakon što je golman Benfike Vlahodimos skrivio jedanaesterac koji je izveo Serđo Oliveira koji je bio precizan.

Preveliki teret je ekipa Benfike konstantno nosila jureći rezultat, a nisu uspevali da priprete protivniku na adekvatan način. Preveliko otvaranje dozvolilo je kontre Porta koji je jednu u 90. minutu i realizovao nakon što je Korona uposlio Luisa Diaz za konačnih 2:0.