Evrogol petom, majstorska asistencija, pa tuča: Nišlije "zakuvale" na poluvremenu u Subotici

Pamtiće se ovaj meč po dve majstorije

Printskrin: Youtube/Superliga Srbija

Fudbaleri Spartaka iz Subotice pobedili su Radnički Niš sa 2:0, a prvi gol bio je prilično atraktivan.

Marčić je u 14. minutu matirao goste petom, odlično se snašao i najavio veliki trijumf, koji je pred kraj poluvremena, u 41. minutu, potvrdio Savković.

Tufegdžić ga je majstorski "štiklom" uposlio u brzoj akciji po levoj strani, a Nišlije su zbog ovakvog toka meča izgubile nerve.

Tako je došlo do tenzije i koškanja na poluvremenu, u centru pažnje je prvo bio golman Radničkog, a zatim i Nikola Aksentijević.

Bek Nišlija je samo prišao i ščepao Stefana Miloševića za glavu, posle čega su ostali smirivali tenzije.