Mihina Bolonja doživela debakl u Milanu, šta je to Siniša pričao sa Ibrahimovićem pre meča?

Dva prijatelja razgovarali neposredno pre utakmice koju su Rosoneri dobili sa 5:1

Printskrin: Twitter/Milan TV

Fudbaleri Milana pobedili su Bolonju u okviru 34. kola Serije A rezultatom 5:1 (2:1), a neposredno pre početka utakmice sve kamere bile su uperene u Sinišu Mihajlovića i Zlatana Ibrahimovića!

Na Mihine nedavne reči "nadam se da če me se setiti", Ibrahimović je "odgovorio" tako što je našao srpskog stručnjaka i razgovarao s njim pre nego što je meč počeo.

Nije poznato o čemu su njih dvojica razgovarali, ali sudeći po snimku koji se pojavio na društvenim mrežama jasno je da im je i te kako prijala ta razmena reči.

Milanu je prijalo i na terenu, jer je olako slavio sa 5:1 - uz jednu asistenciju upravo Ibrahimovića. Bilo je to kod četvrtog gola Rosonera koji je postigao Ante Rebić u 57. minutu.

Prethodno je Selmakers bio precizan u 10, zatim Čahanoglu u 24. minutu, kao i Benaser u 49. Jedini gol za Bolonju delo je Tomijasija u 44. minutu, dok je konačnih 5:1 postavio Kalabrija u 92. minutu.

Milan je ovim trijumfom ponovo skočio na 6. mesto koje vodi u Ligu Evrope (56 bodova), dok je Bolonja ostala u zlatnoj sredini sa 43 boda.