PAOK i Olimpijakos priredili spektakl: Čak 4 gola posle 12 minuta, pa preokret u polufinalu Kupa

Domaćin na kraju slavio rezultatom 3:2, iako su gubili sa 2:0

Printskrin: Youtube/Παίξε Μπάλα PM9

Fudbaleri PAOK-a pobedili su ljutog rivala Olimpijakos u prvoj utakmici polufinala Kupa Grčke rezultatom 3:2 (2:2)!

Neverovatan meč odigrala su ova dva tima na "Tumbi" koja je u prvih 12. minuta videla čak četiri gola.

Gosti su pre skoro dve nedelje slavili u šampionatu sa 1:0 i činilo se da će isti slučaj biti i u Kupu, jer su Hasan i Giljerme u 3. i 8. minutu šokirali Solun.

Ipak, samo četairi minuta kansije na semaforu je stajalo 2:2. Najpre je Pelkas u 10. smanjio rezultat, da bi Josip Mišić dva minta kasnije poravnao rezultat.

Rezultat koji je stajao sve do 69. minuta kada je Pelkas ponovo bio precizan za totalni preokret. I to sa bele tačke, jer je rukom nespretno igrao Semedo.

PAOK je u 85. minutu ostao i sa igra;em manje nakon [to je }anulis dobio direktan crveni karton.

Podsetimo i to da je AEK u drugom polufinalu slavio protiv Arisa sa 2:1 golom Ognjena Vranješa.