Reprezentativac Srbije na ceni: Prijović napušta PAOK i seli se u Portugaliju ili Francusku!?
0
1
Golgeterski niz Prijovića nije ostao nezapažen u Evropi
Srpski internacionalac Aleksandar Prijović i na početku ove sezone nastavio je sa odličnim partijama i golovima koje su ga preporučile evropskm velikanim akoji su zainteresovani za njegove usluge.
Kako prenose mediji u Grčkoj, prijović bi već do kraja prelaznog roka mogao da promeni sredinu, a za sada najkonretniji su iz lisabonskog Sportinga i francuskog Sent Etjena.
Preporučujemo
Duško Tošić postigao prvenac u Kini! (FOTO)
Čelsi je postao moćna mašina za golove: Serijevi "plavci" bacili u očaj i Arsenal (FOTO)
>>> Mitrogol mašina proradila i u Premijer ligi: Srbin dao gol Totenhemu sa zemlje - glavom! (VIDEO)
Golgeter PAOK-a i reprezentacije Srbije ipak neće napustiti Solun u slučaju ponude manje od 10 miliona evra, koja bi zadovoljila čelnike kluba.
Da podsetimo,
Prijović je od dolaska u PAOK iz varšavske Legije u januaru 2017. godine postigao 40 golova na 63 utakmice.
(Telegraf.rs)