Lalatoviću pozlilo pred meč sa Zvezdom!
162
15
Radnički na megdan šampionu izašao bez prvog trenera
Skoro svi navijači na Marakani ostali su u čudu kada se Nenad Lalatović nije pojavio na klupi Radničkog pred meč sa Crvenom zvezdom.
Umesto njega na teren su izašli samo pomoćnici Dragan Šarac i Vidak Bratić, a vrlo brzo je stiglo i objašnjenje šta se dogodilo sa mladim stručnjakom.
Preporučujemo
Košarkaši Srbije pobedili Angolu, novi centar Zvezde je jedini bio dvocifren!
Mijatović govorio o Ronaldu: Da li je ovo razlog zašto je Portugalac napustio Real i otišao u Juventus?
Prema rečima komentatora TV Arena Sport - Lalatoviću je pozlilo neposredno pred meč sa crveno-belima.
Nije poznato zbog čeka se to dogodilo, ali vredi pomenuti da su Nišlije imale teško gostovanje u Izraelu i da su se tek u subotu vratili u Srbiju redovnim letom iz Tel Aviva.
- U pola tri ustajemo, u tri krećemo, tri sata ćemo provesti na aerodromu, putovaćemo dva i po sata... - rekao je Lalatović nedavno.
(Telegraf.rs)