Đukić zadovoljan pobedom: Izgledali smo čvrsto!
Trener Partizana smatra da ekipa može da igra još bolje
Trener Partizana Miroslav Đukić istakao je da je zadovoljan pobedom nad Rudarom 3:0, ali je dodao da će ekipa igrati još bolje-
- Zadovoljan sam samo što smo prošli, Rudar nije laka ekipa. Ekipa će još bolje igrati u nastavku, ali generalno sam zadovoljan kako smo izgledali, čvrsto i stameno- rekao je Đukić.
Preporučujemo
Partizan ponovo torpedovao Rudar, Đukića mogu da brinu one greške iz drugog poluvremena (FOTO) (VIDEO)
Mladi košarkaši šokantno ispali sa Eurobasketa
On je istakao da nije bilo manjka motivacije jer je prvi meč u Nikšiću rešen ubedljivo
- Mi smo Partizan moramo da budemo motivisani stalno i da idemo na po0bdu, pogovoto pred našom publikom - dodao je Đukić.
Mladi Danilo Pantić nosio je kapitensku traku na ovom meču
- Svakom mladom igraču je san da dođe do kapitenske trake u Partizanu. Prošao sam omladinsku školu i bio kapiten u mlađim kategorijama, a sada sam ostvario i ovo - rekao je Pantić.
VIDEO: Ovako se slavi gol u loži Partizana
(Telegraf.rs)