Real se oštri za finale Lige šampiona: Selta stradala sa 6:0, i to bez Ronalda!

Kraljevska igra i bez Kristijana

Fudbaleri Reala pobedili su Seltu sa 6:0, i to bez pomoći Kristijana Ronalda!

Od dolaska Portugalca u klub, ovo je 13. pobeda u Primeri za Real sa šest golova razlike, ali je ovo prvi put da je to učinjeno bez njegovog doprinosa.

Zbog povrede Ronaldo nije ni igrao, ali se razgoropadio Geret Bejl sa dva gola u prvom poluvremenu, kada je bio brz kao munja.

Već u 32. minutu je Isko vrhunskim udarcem povisio na 3:0, nadovezali su se Hakimi, autogol Gomeza i Toni Kros u 81. minutu.

U ostalim mečevima, Sevilja je remizirala sa Betisom sa 2:2 i sedma je (pozicija kvalifikacija za Ligu Evrope), dok je Betis siguran učesnik ovog takmičenja u narednoj sezoni, baš kao Viljareal koji je peti.

Valensija je pobedila Đironu sa 1:0 i biće u Ligi šampiona, dok je Eibar bio bolji od Las Palmasa sa 1:0.

Na ovoj utakmici, naš Dmitrović je sjajno branio i sačuvao mrežu, Atletiko Madrid je slavio sa 1:0 nad Hetafeom i ne želi da prepusti drugo mesto Realu.