Mitromanija je uzela maha: Dva gola Srbina za Fulam, drugi dao u 91. minutu za pobedu! (VIDEO)

Fenomenalni srpski napadač postigao sedam golova u poslednjih pet utakmica za Kotažerse, nova "žrtva" Preston

Sam Bog je poslao Aleksandra Mitrovića u Fulam u poslednjim satima prelaznog roka, sada baš ovako, bez sumnje, konstatuju navijači kluba iz Londona koje iz kola u kolo u stanje euforije baca srpski napadač.

Mitrović je i u ovoj rundi Čempionšipa bio strelac za tim Slaviše Jokanovića, njegova dva gola - drugi u 91. minutu, obezbedila su Kotadžersima novu pobedu u nizu kome se ne nazire kraj.

Bila je ovo 12. pobeda Fulama u prethodnih 15 kola, uz tri remija, a Mitroviću sedmi gol u poslednjih pet utakmica!

Fulam je zadržao treće mesto, dva boda ispred Aston Vile, a pet iza Kardifa koji je ostao na istom odstojanju posle trijumfa na svom terenu nad Birmingemom 3:2.

Pogledajte oba gola srpskog napadača protiv Prestona.