Liverpul slavi Lovrena! Hrvat u 94. minutu iščupao pobedu nad Barnlijem (VIDEO)

Osporavani štoper doneo tri boda Redsima, sjajnom reakcijom i asistencijom za Klavana

Fudbaleri Liverpula pobedli su Barnli na gostovanju sa 2:1, iako je domaćin u finišu imao bod u džepu.

Bilo je 1:0 od 61. minuta kada je Mane postigao evrogol sa 16 metara, što je poništio Gudmundson pred početak nadoknade.

Tada je bio spretan u petercu, ali ipak nije uspeo da sačuva vredan bod, presudio je prekid u 94. minutu.

Okslejd Čemberlen je izveo slobodan udarac sa velike udaljenosti, poslao je loptu u 16 metara i štoper Hrvatske dočekao je na idealnoj poziciji da je usmeri ka mreži, gde je uleteo Klavan i samo potvrdio pogodak.

Inače, Klavanu je gol prvi u Premijer ligi, postao je prvi Estonac koji je postigao pogodak u najjačem engleskom takmičenju.

Njukasl je slavio bez Aleksandra Mitrovića, dok je Lester bio efikasan portiv Hadersfildasa 3:0.