Koga briga za Mesija i Suareza, kad su tu Mbape i Kavani: Nejmar i PSŽ surovo melju u Francuskoj (VIDEO)

Brazilac pleše u društvu dva sjajna golgetera

Fudbaleri Pari Sen Žermena dominiraju u francuskom prvenstvu, a Ren su na gostovanju pobedili sa 4:1.

Skoro da nije bitno ko će postići pogodak, Nejmar je uz Mbapea i Kavanija postao deo trija kakav je bio sa Mesijem i Suarezom.

Na pas Mbapea, Nejmar je već u 4. minutu doneo vođstvo Parižanima, zatim je uzvratio asistencijom talentu koji je došao iz Monaka, a zatim je u 75. minutu uposlio vrhunski Edinsona Kavanija.

Urugvajac je lagano "bocnuo" loptu i samo prebacio golmana za 3:0, da bi Nejmar postavio konačan rezultat već u prvom sledećem napadu.

PSŽ ima 47 bodova nakon 18 kola, Monako ima tek 38, pa je jasno da Parižani grabe ka šampionskoj tituli uz čak 55 postignutih golova.