Arsenal dominirao pred start Lige Evrope, ali je sve palo u senku golčine Kejna! (VIDEO)

Bilo je golova u subotnjim mečevima Premijer lige

Fudbaleri Arsenala pobedili su Bornmut sa 3:0.

Pred start Lige Evrope i okršaj sa Kelnom, Arsenal je imao lak zadatak protiv Bornmuta, koji je sa 3:0 gubio već u 50. minutu posle golova Velbeka (2) i Lakazeta.

Nije se proslavio ni Everton na Gudisonu, u slično vreme je imao 0:3 protiv Totenhema, a posebno je bio dobar prvi gol Kejna, sa više od 20 metara iskosa sa desne strane.

U drugom poluvremenu, Kejn je još jednom zatresao mrežu, uz njega je strelac bio Eriksen.

Sautempton je izgubio od Votforda sa 2:0, a akter je bio i Dušan Tadić do 47. minuta.  Čelsi je put do odbrane titule nastavio trijumfalno, pao je Lester na King Pauer stadionu sa 2:1, pošto gol Vardija iz penala nije ugrozio ipak krajnji rezultat Plavcima, za koje su golove dali Morata i Kante.