FNC sprema spektakl u Ljubljani! Kroata brani pojas u "Stožicama", evo ko mu je protivnik

Vreme čitanja: oko 1 min.
Foto: Nikola Anđić

Ljubitelji borilačkih sportova imali su priliku da uživaju u nedavno održanom FNC 21 u Zadru, a već uveliko diže se "hajp" za onaj naredni, FNC 22, koji će 12. aprila biti održan u Ljubljani.

U glavnom meču u "Stožicama", gledaćemo okršaj Mirana Slo Rocky-ja Fabjana i Mihala Kite, a sada je FNC "detonirao" novu "bombu".

Naime, u Ljubljani ćemo gledati i Franciska Barija Kroatu, koji će po prvi put braniti šampionski pojas lajtvejt divizije.

On će se u Ljubljani boriti protiv Antuna Račića, bivšeg KSW šampiona, koji je nedavno debitnovao za FNC.

Račić je uspešno debitovao na FNC 21 u Zadru, pobedivši Luisa Migela Aulara, dok smo Kroatu poslednji put videli u Zagrebu prošle godine, kada je slavio protiv Bojana Kosednara Želve.

Ono što je takođe zanimljivo, jeste da je Kroata pojas osvojio na FNC 10, a potom se prebacio u kečvejt diviziju, gde je upisao tri pobede, a sada će se po prvi put vratiti da brani šampionski pojas.

Sve u svemu, čeka nas pravi spektakl.

(Telegraf.rs)