Navijači potpisiju peticiju da se ponovi utakmica na Evropskom prvenstvu

M. M.

Za sada ima preko 30.000 potpisa

Utakmica četvrtfinala Evropskog prvenstva između Nemačke i Španije izazvala je velike kontroverze, a više od 30.000 ljudi u međuvremenu je potpisalo "onlajn" peticiju da se meč ponovi!

Španci su dobili rezultatom 2:1, golom u 119. minutu, ali je sporna situacija viđena u 106. minutu, kada jena semaforu stajalo 1:1, jer mnogi smatraju da je domaćin oštećen za penal.

Džamal Musiala je šutiorao ka golu Španaca, lopta je pogodila Marka Kukurelju u ruku, ali penala nije bilo. Čak ni detaljnije provere u VAR sobi.

Oprečna su mišljenja kada je u pitanju ova situacija. Jedni smatraju da je ovo bio čist penal, drugi da nije, dok je iz UEFA u međuvremenu stiglo i objašnjenje po kom sudija Entoni Tejlor nije pogrešio.