Piksi pobesneo kao retko kad, pa se uhvatio za glavu: Jedna odluka sudije izludela selektora Srbije

S. G.

Novi poraz za Orlove

Printscreen: RTS

Fudbalska reprezentacija Srbije poražena je od selekcije Austrije sa 2:1 u prijateljskom meču odigranom u sklopu priprema za Evropsko prvenstvo u Nemačkoj!

Srbija je loše ušla u meč, primila dva pogotka, ali je uzvratila golom Pavlovića. U drugom poluvremenu Orlovi su napadali, stvarali šanse, ali izjednačenja nije bilo.

Tako, u 88. minutu krenuo po desnoj strani, ali je zasutavljen. Očekivalo se da će sudija dosuditi faul, ali se to nije dogodilo pa je Austrija krenula u napad. Ova odluka dobro je iznervirala selektora Srbije Dragana Stojkovića Piksija koji je besno gestikulirao pored aut linije, a onda se uhvatio za glavu. Naravno, odluka arbitara se nije menjala, a rezultat je ostao nepromenjen do kraja susreta.