Ronaldo presudio Malagi i povredio Benzemu, Košta ga prati (VIDEO)

Portugalac strelac jedinog gola u pobedi Reala nad Malagom u 22. minutu, ali je 10 minuta kasnije nehotice povredio saigrača koji je morao da napusti igru

Fudbaleri madridskog Reala pobedili su u gostima ekipu Malage sa 1:0 u utakmici 28. kola španske Primere i učvrstili se na čelu tabele.

Kao i mnogo puta do sada, utakmicu je odlučio najbolji fudbaler sveta, Kristijano Ronaldo pogotokom u 22. minutu. Portugalskom internacionalcu to je bio 39. gol u sezoni računajući sva takmičenja.

Nedugo posle gola, Ronaldo je nehotice povredio saigrača Karima Benzemu koji je ubrzo napustio teren i nezvesno je njegovo učešće u derbiju protiv Barselone narednog vikenda.

Golom Dijega Košte u 55. minutu, Atletiko je savladao Espanjo rezultatom 1:0 i nastavio da diše za vrat gradskom rivalu. Bio je ovo 22. gol naturalizovanog Španca u Primeri.