Madriđani ne daju vrh Primere! (VIDEO)

Golovima Ronalda, Marsela i autogolom Karabelasa "kraljevski klub" se ponovo osamio na čelu i ima tri boda više od drugoplasiranog Atletika iz Madrida

Real iz Madrida ne dozvoljava sebi kiks i nastavlja da beži gradskom rivalu Atletiku i Barselonu na vrhu tabele Primere. Madriđani su u 27. kolu rutinski slavili nad Levanteom 3:0 i ponovo imaju tri boda više od "jorgandžija".

Najbolji igrač "kraljevskog kluba" i sveta Kristijano Ronaldo je u 11. minutu doveo svoju ekipu u vođstvo. Portugalac je nakon kornera bio najviši u skoku i glavom poslao loptu u mrežu protivnika.

Na drugi gol se moralo čekati do početka drugog poluvremena kada je Marselo posle asistencije Ronalda tukao iskosa sa leve strane i poslao loptu u golmanov dalji ugao. Konačan rezultat postavio je Karabelas autogolom u poslednjim minutima utakmice.