SVE U ZNAKU RONALDA: Portugalac odveo Real na vrh! (FOTO) (VIDEO)

Real Madrid savladao Granadu na "Santijago Bernabeu" rezultatom 2:0 i prestigao Barselonu i Atletiko Madrid.

"Kraljevski klub "nastavlja sa pobedama! Real Madrid je na domaćem terenu savladao ekipu Granade rezultatom 2:0 i time vezao šestu uzastopnu pobedu u Primeri.

Ova utakmica je protekla u znaku Kristijana Ronalda. Pored toga što je Portugalac pre početka utakmice izneo Zlatnu loptu na "Santijago Bernabeu", viđena je i sjajna koreografija navijača Reala posvećena upravo Ronaldo.

Sjajni napadač je bio i glavni akter meča. U 56. minutu na asistenciju Luke Modrića, Kristijano je postigao svoj 22. gol ove sezone i time otključao bravu gostiju. Da ovo ne bude konačan rezultat pobrinuo se Karim Benzema u 74. minutu kada je uspeo da savlada Fernandeza posle dodavanja Marsela.

Ronaldo je mogao i do još jednog pogotka i to fenomenalnog, ali nije imao sreće. Portugalac je posle centaršuta Modrića uhvatio sjajne makazice, ali je pogodio prečku.

Madriđani su ovim trijumfom izbili na prvo mesto sa dva bode više od Barselone i Atletiko Madrida koji imaju utakmicu manje.