Klinci večitih demolirali kadetsku reprezentaciju Hrvatske (VIDEO)

Supertalentovani Luka Jović sa dva pogotka i asistencijom bio najzaslužniji za trijumf naše selekcije u prijateljskom meču protiv vršnjaka iz Hrvatske rezultatom 4:1, a dva gola je postigao i napadač Partizana Ivan Šaponjić

Kadetska reprezentacija Srbije deklasirala je vršnjake iz Hrvatske u prijateljskom meču u Staroj Pazovi rezultatom 4:1, a junaci pobede bili su Luka Jović, velika nada Crvene zvezde, i Ivan Šaponjić, napadač Partizana koji su postigli po dva gola.

Iako su Hrvati poveli u 18. minutu golom Nikole Vlašića, brata poznate hrvatske atletičarke Blanke Vlašić, izabranici Branislava Nikolića su vrlo brzo preokrenuli rezultat jer je Jović samo dva minuta kasnije doneo poravnanje čime se otišlo na odmor.