SERIJA A: Torino iščupao bod protiv Intera, čudesan preokret Viole!

Ekipa Torina odigrala nerešeno sa "nero-azurima" 3:3, a do remija stigli golom Nikole Beloma u 90. minutu. Ljubičasti su sa četiri pogodka za samo 16 minuta nokautirali šampiona Italije, koji je vodio golovima Teveza i Pogbe

Goelada u Torinu. Fudbaleri Torina odigrali su  na svom terenu nerešeno 3:3 protiv milanskog Intera u poslednjoj utakmici osmog kola italijanske Serije A.

U meču koji je obilovao preokretima poslednji se radovao domaćin, pošto je u 90. minutu preko Nikole Beloma ipak stigao do remija.

Prethodno je Inter zahvaljujući dvostrukom strelcu Rodrigu Palasiju napravio preokret za vođstvo i bio nadomak trijumfa.

Duel u Torinu obeležilo je i isključenje golmana Intera Samira Handanovića već u petom minutu, ali i penal koji potom nije iskoristio fudbaler domaćih Alesio Ćerći.

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj Fejsbuk stranici Telegraf.rs!