SRBIJA ZA 11 MINUTA SRUŠILA IRCE: Orlići posle preokreta gledaju baraž (VIDEO)

Iako su gosti iz Severne Irske vodili od 53. minuta ''orlići'' uspeli da preokrenu rezultat i ubedljivo trijumfuju rezultatom 3:1

Za infarkt! Bili su ''orlići'' blizu ponora kada je Grej u 54. minutu doveo reprezentaciju Severne Irske u vođstvo na stadionu u Gornjem Milanovcu, ali su igrači ''večitih'' Miloš Jojić i Luka Milunović, kao i kapiten Rada Uroš Vitas za samo dva minuta produžili nade mlade reprezentacije Srbije da mogu da se nađu na EP u Češkoj - 3:1.

S pravom su se u taboru srpskog tima pribojavali meča sa Ircima, pogotovo posle kiksa na Kipru. Iako su ''orlići'' bili pojačani ''A'' reprezentativcima Mitrovićem, Jojićem i Đuričićem, lopta nije htela u gol u prvom poluvremenu.

Imali su Milunović i Jojić velike prilike da matiraju Brenana u prvom delu igre, Mitrović je u 22. minutu čak pogodio i prečku, ali su gosti, koji do sada nisu osvojili nijedan bod, odolevali pred naletima ''orlića''.

Srbija - Severna Irska 3:1

(Morgan 63.ag. Milunović 65, Vitas 74 - Grej 54)

Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj Fejsbuk stranici Telegraf Sport!