SERIJA A: Juve nadigrao Milan, pet golova u Torinu (VIDEO)

Derbi meč sedmog kola italijanskog prvenstva završen je pobedom "Stare dame" 3:2 posle preokreta, najviše zahvaljujući Andrei Pirlu

U Italiji je odigran derbi meč između Juventusa i Milana, u kom je aktuelni šamopion posle preokreta uspeo da pobedi "rosonere" posle interesantnih 90 minuta - 3:2.

Milan je prvo šokirao navijače u Torinu golom posle 20-ak sekundi, i to uz dozu sreće - pokušao je Noćerino da savlada Bufona, ali se njegov šut "pretvorio" u asistenciju za Muntarija, koji je doneo rano vođstvo gostima.

Juve je ubacio u brzinu i počeo sa žestokim napadima, ali se na golu Milana dobro držao Abijati. Sve do 15. minuta, kada je Milanov golman mogao i bolje da odreaguje na šut Andree Pirla u 15. minutu, koji "Staroj dami" donosi 1:1.

Do kraja poluvremena šampion nije ipak uspevao da iz igre ozbiljnije ugrozi gol Milana. U nastavku je Robinjo mogao da ponovo dovede goste u vođstvo, ali ga je sprečio Bufon.