SERIJA A: Nezaustavljiva Roma osramotila Inter na Meaci!

Fudbaleri Rome slavili su na Meaci sa 3:0 čime su zadržali lidersku poziciju i maksimalan učinak u prvenstvu Italije

Roma nastavlja da dominira Apeninima! U 8. kolu Serije A "vučica" je demolirala Inter na Meaci, čime je zadržala maksimalan učinak u dosadašnjem toku šampionata.

Rimljani su furiozno odigrali prvih 45 minuta, kada su i postigli sva tri gola. "Princ Rima" je doveo "vučicu u vođstvo u 18.minutu, a iz penala je u finišu poluvremena udvostručio prednost. Ipak da stvar po "neroazure" bude gora do odmora su primili i treći gol, a strelac je bio Florenci.

Ovo je treći uzastopni meč na kojem je Roma postigla čak tri pogodka protiv Intera na Meaci, a u poslednjih sedam duela ostali su neporaženi protiv "neroazura". Golman Rome De Santis i šesti put u prvenstvu Italije sačuvao je mrežu, pa je gol protiv Parme ostao jedini koji je primio.

Srpski reprezentativac Adem Ljajić presedeo je ceo meč na klupi.