Pobeda Spartaka, uz tri remija na terenima JSL!

Dvostruki strelac za OFK Beograd na gostovanju u Užicu bio je Jovan Damjanović, koji je golom u 86. minutu doneo bod svom timu

Sloboda iz Užica i OFK Beograd odigrali su nerešeno u 8. kolu Jelen Superlige! Užičani su imali tri boda u "džepu ", iako su od 21.minuta igrali sa igračem manje, ali je Damjanović u 86. minutu doneo bod Beograđanima.

Gosti iz Beograda poveli su već u 8. minutu golom Jovana Damjanovića, ali su Užičani uzvratili tri minuta kasnije preko Galvaa i poravnali rezultat na 1:1. Međutim, Lovrić je zbog dva žuta kartona u razmaku od samo sedam minuta isključen, ali su domaći agresivnom igrom došli do vođstva pogodkom Babića.

Dobro su se domaći držali, protiv ne previše organizovanog OFK Beograda, ali su u finišu poklekli pa je Damjanović drugim golom doneo bod gostima iz Beograda.