Hrvat na probi u Partizanu!
0
12
Marin Romić, član Rovinja, izašao iz Rijekine škole, nastupio za "crno-bele" u prijateljskom meču u Šimanovcima
Partizan je pobedio u prijateljskom meču u Šimanovcima domaći Hajduk sa 4:0, a priliku za dokazivanje imala su dvojica novajlija, Srbin i Hrvat.
Preporučujemo
Brutalna reakcija sina Donalda Trampa na tvit o Novaku Đokoviću posle masakra u Sidneju: "Tužno, ali istinito"
"Partizan je hteo da budem njihov trener, ali crno-beli nisu najbolja opcija za mene"
To su Jordan Jovanović i Marin Romić.
Jovanović je posle prošlogodišnje sezone u BSK Borči sklopio ugovor sa Teleoptikom, ali je baš kao i Romić bio na skeneru Vuka Rašovića.
Romić, mladi član Rovinja, bi, takođe, za početak mogao da postane igrač Teleoptika. Levi bek po poziciji, rođen 1993. godine, momak koji je prošao Rijekinu školu fudbala, a igrao je u karijeri za Vrsar, Jadran iz Poreča i Hajduk.
Sportske vesti iz zemlje i sveta možete pratiti i na našoj Fejsbuk stranici Telegraf.rs!
(Telegraf)