SERENA: Imam najveće grudi od svih sportistkinja
0
8
- Teško mi je bilo da se družim s mršavim osobama... Tu su bile i moje grudi... Tek kada sam odrasla naučila sam da prihvatim svoje obline i sigurna sam da ni jedna sportistkinja nema grudi poput mene - rekla je Serena
Najbolja teniserka današnjice i jedna od najdominantnijih u istoriji "belog sporta" Serena Vilijams dala je intervju za jedan internet portal u kojem je ispričala nekoliko pojedinosti iz života o kojima nikada nije otvoreno govorila.
Preporučujemo
SEKSI FARMA: Koja je zgodnija, Anastasija, Jelena ili Katarina? (FOTO) (VIDEO)
OČI U OČI: Zoološki vrt u kom posmatrate životinje iz kaveza (VIDEO)
- Nisam uvek bila samouverena, a samopouzdanje sam dobila pre 6-7 godina - rekla je Serena i osvrnula se na detinstvo provedeno sa sestrom, ali i grudima koje ima:
- Venus je uvek bila vitka i visoka, a ja najdeblja. Teško mi je bilo da se družim s mršavim osobama... Tu su bile i moje grudi... Tek kada sam odrasla naučila sam da prihvatim svoje obline i sigurna sam da ni jedna sportistkinja nema grudi poput mene.
(Telegraf)