SERIJA A: Juve blistao protiv Lacija, Napoli silovit u Veroni! (VIDEO)

Favoriti za tron ubedljivi u drugom kolu, Napolitanci slavili protiv Kjeva 4:2, "stara dama" još ubedljivija protiv Lacijala - 4:1

Fudbaleri JuventusaNapolija nastavljaju sa silovitim startom u Seriji A, posle 3:0 u prvom kolu protiv Bolonje, Napolitanci su trijumfovali u Veroni protiv Kjeva 4:2, dok je "stara dama" u meču protiv Lacija na svom terenu bila još ubedljivija, 4:1.

U prvom poluvremenu puleni Rafe Beniteza dvaput su vodili, ali Kjevo je uspevao da stigne do poravnjanja. U nastavku jenapoli slomio otpor domaćina, Hamšik svojim drugim golom na meču, a već četvrtim u prvenstvu, i pridošlica iz Reala Iguain obezbedili su nova tri boda u razmaku od šest minuta.

Napolitanci su pre početka sezone proglašeni za najvećeg konkurenta braniocu titule Juventusu i ako se po jutru dan poznaje, tako će zaista i biti.

Na odgovor Juvea nije se dugo čekalo, branilac trona pokazao je da sa njim nema zafrkancije i pošteno isprašio Lacijale. Već do 24. minuta ekipa iz Torina povela je 2:0 preko Vidala, da bi Miroslav Klose u 26. probudio nadu Rimljanima.

Samo što je počelo drugo poluvrema Vučinić je postigao treći gol za Juventus i praktično rešio meč, a tačku na i stavio je Tevez u 80. minutu.