RODMAN: U moje vreme Lebron bi bio prosečan igrač!
Kontroverzni bivši košarkaš nema mnogo lepih reči za najslavnijeg igrača današnjice
Kontroverzni Denis Rodman, svojevremeno košarkaš nekoliko NBA klubova i osvajač pet šampionskih prstenova, dva sa Detroit Pistonsima, tri sa Čikago Bulsima, izneo je oštar komentar na račun Lebrona Džejmsa, verovatno najboljeg igrača današnjice.
Preporučujemo
FIFA udarila novi šamar Srbiji! Ovako se u svetu vidi domaći fudbal, sve se isto ponovilo kao i pre 4 godine
Bruka, Novak Đoković treći najbolji teniser svih vremena: Evo kako izgleda cela lista!
- Da je Lebron igrao krajem osadesetih ili početkom devedesetih bio bi sasvim prosečan košarkaš. Lebron nije ravan Majklu Džordanu, koji je imao harizmu - izjavio je Rodman gostujući u jednoj radio emisiji, da bi se zatim malo korigovao.
- Nema iskre u Džejmsovoj igri. Nemojte pogrešno da me shvatite, on je sjajan košarkaš, ali za mene su Džordan i Skoti Pipen najbolji tandem koji sam video. Da Majkl igra danas i da ima 28 godina, kao Lebron, davao bi 40 poena po utakmici, možda i više - ocenio je Rodman uz konstataciju da ga nerviraju česta poređenja Džordana i Džejmsa.
(Telegraf.rs)