NOVAK: Na pravom sam putu
- Ova pobeda za mene znači iz više razloga. Nisam imao dobru nedelju na turniru u Madridu, nisam se osećao dobro. Ovde sam već šest dana i radio sam veoma naporno da se dobro spremim za turnir - kazao je Đoković
Ekspresno je radnu nedelju u Rimu počeo Novak Đoković. Najbolji teniser sveta se, vidi se, dobro odmorio posle preranog napuštanja Madrida, a i zglob povređen u Bojsiju je saniran. Posle samo 72 minuta sa maksimalnih 2:0 pobeđen je Alberto Montanjes.
Preporučujemo
GARIDO: Dolazak u Zvezdu blagoslov od Boga, jedva čekam srpski ''El klasiko''
NEUSPEH SRBIJE NA EVROVIZIJI: "Moje 3" bez finala (FOTO)
- Moram da budem fizički i psihički maksimalno spreman kako bih ostvario što bolji rezultat u Rimu i mislim da sam na pravom putu - rekao je Đoković posle pobede dodavši:
- Ova pobeda za mene znači iz više razloga. Nisam imao dobru nedelju na turniru u Madridu, nisam se osećao dobro. Ovde sam već šest dana i radio sam veoma naporno da se dobro spremim za turnir - kazao je Đoković.
Najbolji svetski teniser će u osmini finala Rima igrati protiv Stanislasa Vavrinke, koji je u drugom kolu bio bolji od Aleksa Dolgopolova.
(Telegraf / Beta)