KUP ITALIJE: Roma slavila, Palasio dao nadu Interu (VIDEO)

Golovima Florencija i Destra Rimljani savladali Inter 2:1 i došli do prednosti posle prvog polufinlanog meča

Fudbaleri Rome savladali su kao domaćin ekipu Intera rezultatom 2:1 u prvom meču polufinala Kupa Italije. Golove za Vučicu postigli su Florenci u 13. i Destro u 33. minutu, a onda je minut pre kraja prvog poluvremena Rodrigo Palasio postigao vrlo bitna gol za svoju ekipu, ali i gol koji je najavio uzbudljivo drugo poluvreme... kojeg nije bilo.

Prvi gol na utakmici postigao je Alesandro Florenci sjajnim udarcem glavom sa nekih 11 metara posle centaršuta desnog beka Pirisa. Zatim je Matija Destro novim golom glavom, posle još jednog sjajnog ubačaja Pirisa, doveo doneo svom timu, posle velike dominacije, dvostruku prednost. Ipak, do kraja poluvremena Rodrigo Palasio umanjio je prednost domaćina.

U drugom poluvremenu obe ekipe igrale su zatvoreno, tako da i nije bilo nekih većih prilika pred oba gola, pa je Vučica zasluženo slavila na kraju meča.