SERIJA A: Torino slavio, Sijena promašila penal u 90. minutu (VIDEO)

"Bikovi" uputili tri šuta u okvir gola i sva tri završila u mreži, dok nesrećna Sijena ni s bele tačke u poslednjem minutu nije mogla do izjednačenja (3:2)

Kada bi svi preostali mečevi 20. kola italijanske Serije A bili kao prvi nedeljni, između Torina i Sijene, bili bismo vrlo zadovoljni.

Kada se pogledaju imena ove dve ekipe, veliki rezultat i uzbudljivi momenti svakako nisu zagarantovani, ali nije tako bilo na današnjem meču. Torino je na kraju slavio 3:2, ali je Sijena bila vrlo blizu bar nerešenom rezultatu pošto je ipak zaslužila mnogo više.

Torino je vezao i četvrti meč bez poraza, iz kojih je osvojio čak osam bodova, dok je Sijena vezala peti poraz.

Gosti iz Toskane su uputili čak 14 šuteva ka golu Žilea, imali loptu skoro 60 odsto vremena u svojim nogama, penal za remi ali nisu uspeli da izbegnu poraz. Vrlo su loše počeli meč pošto su već posle pet minuta gubili sa 1:0 pošto je Briđi bio precizan. Međutim Režinaldo je uspeo da izjednači u 32. minutu, ali su ipak u poslednjih sedam minuta prvog poluvremena "bikovi" uspeli da čak dva puta zatresu mrežu crno-belih i stignu do kapitalne prednosti.

Paolući je u 75. minutu na asistenciju strelca prvog gola Režinalda uspeo da smanji na 3:2, pa su čak gosti imali i veliku priliku da dođu bar do boda ali je penal u 90. minutu promašio najbolji igrač Sijene Alesandro Rosina pošto je promašio ceo gol.

Sijena i posle ovog kola ostaje zakovana za dno sa samo 11 bodova iz 20 mečeva, mada treba napomenuti da su u sezonu krenuli sa šest manje zbog dugova.

Alen Stevanović je ceo meč odgledao sa klupe Torina.