SERIJA A: Krah Intera u Udinama, Brkić i Basta odlični u pobedi! (VIDEO)

Udineze je uz sjajna izdanja Željka Brkića i Dušana Baste u drugom poluvremenu slomio otpor "nero-azura" i slavio 3:0. Gosti su meč završili sa 10 igrača

Udineze je ubedljivo slavio protiv Intera 3:0 u prvom nedeljnom meču 19. kola Serije A, golovima kapitena Antonija di Natalea u 63. i 79. minutu i Luisa Murijela u 75.

Renomirani gost ovim porazom verovatno se oprostio od potere za vodećim Juventusom, koji beži devet bodova, uz meč manje.

Isklučenje Brazilca Žuana zbog dva žuta kartona, dva minuta posle vodećeg gola Udinezea svakako je olakšalo posao domaćinima, na čijem golu se i te kako istakao srpski internacionalac Željko Brkić.

Odličan je bio i Dušan Basta, nekadašnji fudbaler Crvene zvezde proveo je svih 90 minuta na terenu i asisitirao je kod drugog gola.