DERBI FRANCUSKE! Ibrahimović ponovo zvezda! (VIDEO)

Marselj i Pari Sen Žermen podelili bodove na "Velodromu" 2:2, strelci Žinjak i Ibrahimović. Šveđanin postigao skoro 70 odsto golova od početka prvenstva

U derbiju francuske Lige 1, Marselj i Pari Sen Žermen su, po uzoru na nedeljni El klasiko, odigrali nerešeno 2:2 na "Velodromu".

Još jedna stvar kao prepisana iz duela sa Barsom i Realom je to što su sva četiri gola postigla dva strelca - Andre-Pijer Žinjak i Zlatan Ibrahimović kao Leo Mesi i Kristijano Ronaldo.

Žinjak je prvo doneo vođstvo domaćinima u 18. minutu, ali je nedugo zatim Ibra imao svoj trominutni šou. Šveđanin prvo postiže gol u 23. minutu, a onda i u 25. minutu. Od ukupno 14 golova koje je PSŽ postigao od početka prvenstva, devet je delo Šveđanina.

Kratko je mirisalo na potpuni preokret, jer je Žinjak ponovo zatresao mrežu u 32. minutu i, ispostavilo se, postavio konačan rezultat.

U vrhu tabele ostaju tri boda razlike između Marselja i PSŽ.