Lučani se izjednačili sa Vošom, Radnički ne odustaje od Evrope! Novi Pazar je zakucan za dno

"Zebre" došle do zlata vrednih bodova u Bačkoj

Fudbaleri Borca ostvarili su važnu pobedu u borbi za opstanak, jer su minimalnim rezultatom slavili na gostovanju Bačkoj u 3. kolu plej-auta Superlige.

Jedini strelac gola, kojim je Borac pobegao sa dna tabele, ali je i dalje u opasnoj zoni, bio je iskusni Bratislav Punoševac.

Umesto Borca "fenjer" sada drži Novi Pazar, posle poraza u Subotici od Spartaka 2:1.

Spartak je posle prvog poluvremena imao dva gola prednosti preko Mileta Savkovića i Ognjena Mudrinskog, potom i od 58. minuta igrača manje, ali su gosti do kraja uspeli samo da ubalaže poraz.

U trećem današnjem meču plej-auta Radnik iz Surdulice slavio je protiv Rada na Banjici 2:0. U plej-ofu Mladost iz Lučana bila je bolja od Voždovca 2:0 i nastavila put prema Evropi, dok je Radnički iz Niša istim rezultatom savladao Javor.