Hart izludeo Mihajlovića: Golman Torina kiksevima upropastio "bikove" protiv Intera (VIDEO)

Englez kriv za oba gola

Ne može Torino da postigne toliko golova koliko Džo Hart može da ih primi.

"Bikovi" su bili na pragu velikog trijumfa protiv Intera, ali se engleski golman baš "potrudio" da upropasti veče svom treneru Siniši Mihajloviću i navijačima kluba sa severa Italije - 2:2!

Sjajan meč odigrala su dva tima, bilo je svega što fudbal čini privlačnim za mase: i šansi i golova, puno tempa, ali i grešaka koje je uglavnom pravio tragičar utakmice Hart.

Inter je poveo u 27. minutu golom Kondogbije, čiji je udarac, učinilo se u prvom trenutku, uspeo da ukroti Hart, ali mu se lopta izmigoljila iz ruku i otkotrljala u mrežu.

Međutim, "bikovi" nisu odustajali - uzvratili su i preokrenuli.

Najpre je Baseli izednačio do kraja poluvremena, a onda je Ganijac Afrije Akvah na efektan način završio polukontru savladavši Handanovića udarcem sa 16 metara.

I onda - ponovo kiks Harta!

Englez je u 62. minutu "zaplivao" posle centaršuta sa leve strane, lopta je došla do Kandreve, a ovaj preciznim udarcem pogodio nebranjenu mrežu Torina.