KAKAV DERBI: Juventus do pobede nad Milanom sa penala u sedmom minutu nadoknade! (VIDEO)

Zamalo da se prekine duga serija "Stare dame" u Torinu, ali...

Burno veče u Seriji A!

Veliki derbi odigran je u Torinu između Juventusa i Milana, koji je završen pobedom aktuelnog šampiona rezultatom 2:1.

A pobeda je stigla u vidu penala u sedmom minutu sudijske nadoknade.

Tako je malo falilo da se prekine velika serija Juvea od 30 mečeva kod kuće na kojima nisu poraženi. I na ovom meču je domaćin dominirao, imao više šansi, ali je Milan na golu imao Đanluiđija Donarumu.

Pjanic Free-Kick - Juventus 1-1 AC Milan - 10... by goloviliga

On je ipak kapitulirao u 30. minutu pred Benatijom, ali je do kraja poluvremena njegova ekipa uspela da izjednači preko Bake posle fenomenalne kontre.

%#----#% by goloviliga

Na kraju je Juventus i stigao do pobede kada je sudija pokazao na belu tačku kada je lopta udarila De Šilja u ruku. Bunili su se igrači Milana, ali je Paulo Dibala bio precizan.