NIJE MOGLO GORE: Jagodinci dobili najtežeg rivala

Jagodinci dan pred put u Bugarsku, u Bansko, saznali ime protivnika u kvalifikacijama za Ligu Evrope, a Slavko Gajin, generalni sekretar smarta da su dobili najtežeg protivnika

Generalni sekretar fudbalskog kluba Jagodina Slavko Gajin ocenio je da je kazahstanski Ordabasi iz Šimkenta najteži protivnik kojeg je Jagodina mogla da dobije na žrebu za prvo kolo kvalifikacija za Ligu Evrope.

- Kazahstanci su ostvarili dobre rezultate u nacionalnom prvenstvu a pobednici su i nacionalnog kupa. U Ordabasiju igra prošlogodišnji golgeter Jagodine Vladimir Ðilas - rekao je Gajin Tanjugu.

On je podsetio da je u Kazahstanu u toku nacionalni šampionat i da će stručni štab tek analizirati sledećeg rivala. Prva utakmica prvog kola kvalifikacija igra se 5. jula u Jagodini, a revanš je sedam dana kasnije u Kazahstanu.

Jagodinci su danas, posle vesti iz Niona, otputovali u Bugarsku, u Banjsko, gde će ostati do 30. juna. U tom periodu oni će odigrati dve utakmice sa Lokomotivom iz Poldvila 27. juna i Teutom iz Albanije, koja se takođe takmiči u kvalifikacijama za Ligu Evrope (29. jun).

(Tanjug.rs)