Leonardo i Đurđević za strašan Partizan! Pogledajte sve golove u ubedljivoj pobedi na pripremama (VIDEO)

Crno-beli savladali ukrajinsku ekipu Zirku

Nova pobeda za fudbalere Partizana na pripremama!

Crno-beli su savladali ukrajinsku ekipu Zirku, osmoplasiranu u domaćem prvenstvu, rezultatom 4:0.

Navijače će posebno obradovati činjenica da je Brazilac Leonardo bio vrlo raspoložen na terenu - postigao je jedan gol, a kod ostala tri pogotka je asistirao.

Osim njega, i Uroš Đurđević je sa dva pogotka najavio dobru formu, a u strelce se upisao i Marko Janković.

Sastav Partizana: Kljajić, Vulićević, Miletić, Milenković, Ostojić, Everton (80′ Petrov), Kosović, Janković (80′ Marjanović), Leonardo (74′ Damnjanović), Stevanović Alen (66′ Tawamba), Đurđević (74′ Đilas). Klupa: Stevanović Nemanja, Marjanović, Petrov, Damnjanović, Đilas, Bogosavac, Bošnjak.

Nakon prve dobre intervencije golmana Kljajića na početku utakmice, Partizan je preuzeo inicijativu. U prvom poluvremenu je postignut i prvi gol - u 37. minutu je dobro reagovao Janković.

Isti fudbaler je u 54. minutu poslao dugu loptu ka Đurđeviću, a ovaj bez mnogo dvumljenja namestio Leonardu priliku za gol.

Samo četiri minuta kasnije je isti trio crno-belih bio koban po ukrajinsku ekipu, a Đurđević je iz okreta doneo prednost od 3:0.

Poslednji gol je pao u 63. minutu, kada je mladi napadač i postao dvostruki strelac.

Crno-beli će odigrati još mečeve protiv Levskog iz Sofije i ruskog Urala.