Hrvat rešio zanimljiv derbi Milana! (FOTO) (VIDEO)

Na kraju je na San Siru bilo 2:2

Vrlo zanimljiv derbi Milana završen je bez pobednika! Gostujući Inter je uspeo da u zaustavnom vremenu izbori remi protiv Milana u okviru 13. kola Serija A - 2:2.

Heroj "neroazura" bio je Ivan Perišić, koji je posle kornera najbolje reagovao, savladao Donarumu i postavio konačan rezultat.

Upravo je hrvatski reprezentativac imao i najbolju šansu na početku meča, kada je u 24. minutu glavom poslao loptu zamalo pored stative.

U finišu poluvremena, Milan je poveo preko Suse koji je lepo iskoristio ubačenu loptu Bonaventure.

Nedugo po početku drugog poluvremena, Kandreva je izjednačio fantastičnom, neodbranjivom bombom. Ipak, rezultat 1:1 je kratko bio aktuelan, jer je Suso vrlo brzo drugim golom uspeo da vrati prednost domaćima.

Delovalo je da će Milan upisati nova tri boda, ali se Perišić pobrinuo za podelu.

Milan je i dalje treći na tabli sa 26 bodova, koliko ima i Roma, dok je Inter deveti sa 18 bodova.