Bomba Ikardija srušila Mihine Bikove! (VIDEO)

Favoriti su opravdali ulogu favorita u 10. kolu Serije A

Fudbaleri Intera slavili su u 10. kolu Serije A protiv Torina na svom terenu sa 2:1 zahvaljujući svom kapitenu Mauru Ikardiju, koji je bio dvostruki strelac. Argentinac je srušio Mihine ''Bikove'', koji nisu znali za poraz mesec i po dana, od Atalante 11. septembra.

Prvi gol je postigao uz mnogo sreće, pošto mu se lopta odbila nakon intervencije golmana Torina i pred sobom je imao praznu mrežu, pa su Neroazuri poveli u 35. minutu. Beloti je u 63. minutu poravnao rezultat, da bi u samom finišu u 88. minutu ponovo Ikardi bio strelac, ali je ovoga puta ''pocepao mrežu'' sjajnim šutem pod prečku sa ivice kaznenog prostora.

Juventus i dalje čvrsto drži vrh tabele posle ubedljive pobede nad Sampdorijom, a prate ga i Roma i Napoli, koji su bili sigurni protiv Empolija, odnosno Sasuola.