PSŽ je moćan i bez Ibre: Sveci ubedljivo osvojili prvi trofej uz sjajan gol Ben Arfe (VIDEO)

Sveci su sa 4:1 slavili u Superkupu Francuske i došli do prvog pehara pod vođstvom novog trenera

Pari Sen Žermen nastavlja sa dominacijom u francuskom fudbalu, a dokaz za to je i rezultat u finalu Superkupa u kome su ubedljivo savladali Lion sa 4:0.

Nova era ''Svetaca'', bez Zlatana Ibrahimovića, i sa novim trenerom Unaijem Emerijem, počela je odlično i već su osvojili prvi trofej u sezoni.

Parižanima je bilo dovoljno prvo poluvreme da reše pitanje pobednika. Vodili su sa 3:0 golovima Pastorea, Lukasa Mure i Ben Arfe, koji je bio posebno lep.

Sve je bilo rešeno kada je Kurzava u 54. minutu dao gol za 4:0, na drugu asistenciju Pastorea. Lion je do kraja uspeo samo da ublaži prednost golom Tolisa u 87. minuutu.

Nema sumnje, PSŽ je pokazao da će i u novoj sezoni verovatno dominirati u Francuskoj, iako je ostao bez prve zvezde tima.