Mogao je da se ušeta kroz cilj: Pogledajte dominaciju EVROPSKOG PRVAKA Elzana Bibića i koliko je iza sebe ostavio konkurente (VIDEO)

Ovaj video pokazuje fenomenalnu trku srpskog atletičara

Elzan Bibić je u četvrtak osvojio zlatnu medalju na EP u Tbilisiju za mlađe juniore, a napokon se pojavio i video njegove trke na 3.000 metara.

Na njemu se vidi totalna dominacija srpskog atletičara koji je bukvalno mogao da se ušeta kroz cilj, pošto iza njega nigde na vidiku nije bilo konkurencije.

Trku je završio sa vremenom od 8:09.06 i tako ostvario najbolji rezultat na svetu na juniorskom prvenstvu.

Drugo mesto zauzeo je takmičar iz Španije El Hamdouini Annasse Mahboub sa rezultatom 8:20,20, a bronza je otišla u ruke atletičaru iz Rumunije Garcea Adrian sa rezultatom 8:20,94.