Mari gubi sa 2:1 u setovima, ali ga je mrak omeo da preokrene meč (FOTO)

Nastavak se očekuje u utorak...

Teniski veteran Radek Štepanek neočekivano je poveo sa 2:0 u setovima protiv Endija Marija, ali je Britanac skoro uspeo da preokrene rezultat u prvom kolu Rolan Garosa.

U tome ga je sprečio mrak koji se nadvio nad Parizom u momentu kada je Mari smanjio na 2:1 i imao 4:2 u četvrtom setu.

Štepanek, koji nije omiljen u Srbiji zbog srednjeg prsta kojim je počastio Tipsarevića, je sjajno igrao na početku. Uzeo je po dva brejka u oba seta i neočekivano poveo sa 2:0.

Time je razljutio Marija koji je treći set dobios a 6:0 i u četvrtom već na početku oduzeo servis protivniku. Zahuhtalog Britanca zaustavio je sudija koji je morao da prekine meč zbog pomenutog mrraka.

Nastavak se očekuje u utorak kada će na tereni i najbolji svetski teniser Novak Đoković.