Napoli povećao prednost na čeli tabele, nestvarna odbrana golmana Intera (VIDEO)

Neroazuri nisu uspeli da pobede Atalantu - 1:1

Inter polako gubi korak za vodećim mestom u Seriji A. Posle poraza od Sasuola u prošlom kolu, Neroazuri su odigrali samo 1:1 na gostovanju u Bergamu.

Atalanta je povela golom Murilja u 17. minutu, da bi Inter izjednačio takođe autogolom. Toloj je osam minuta kasnije postavio, ispostaviće se, konačan rezultat.

Domaći tim je bio bliži pobedi, ali je neverovatni Samir Handanović na isteku sata vremena igre, kada je paradom nogama odbranio šut sa samo pet metara.

Fudbaleri Napolija pobedili su na svom terenu Sasuolo sa 3:1, u utakmici 20. kola italijanskog prvenstva, i tako na prvom mestu stekli četiri bodova prednosti nad Interom.

Sasuolo je poveo u trećem minutu golom Dijega Falčinelija iz jedanaesterca, a domaći su izjednačilii golom Hosea Kaljehona u 19. minutu.

Pobedu Napoliju doneo je Gonsalo Iguain golovima u 42. minutu i u trećem minutu sudijske nadoknade vremena.